אבי לוסטמן Avi Lustman

תרפיסטית-מאמנת כושר גופני ובריאות

ביוגרפיה:

עוסקת בתחום של אימון פונקציונלי, שיקום תנועה ויציבה, אימון מתקן והפגת כאבים אורתופדיים מזה 13 שנים.  עובדת בנוסף ברמת אביב ובמרפאת פיזיותרפיה בפולג.  בעבר רקדנית בלט מודרני.  בעלת תואר BA  מאוניברסיטת ניו יורק NYU במחול ומדעי ההתנהגות ו-MA באימון כושר ובריאות ממכללת וינגייט.  מוסמכת FMS (Functional Movement Systems) והמכון לאימון פונקציונלי פול צ'ק בארה"ב. תרפיסטית לשיקום תנועה אורתופדי – מכללת זיו. מטפלת בכאב מיופאשיאלי בשיטת אינטגרציה מבנית של הגוף – תום מיירס Kinesis, USA.  מומחית יציבה (קיפוזיס וסקוליוזיס) – ביה"ס של יואל שמואלי, וביה"ס של דר' גיל זולברג. חברה ב"חברה הישראלית לרפואת שריר שלד".

תפקידי במרכז:

גופנו אמור להיות בתנועה!
החיים המודרניים שוללים מגופנו תנועה, חושפים אותנו למתחים ולתזונה לא טובה.  לכן אנו נחשפים לסיכונים כגון סוכרת, כולסטרול, לחץ דם גבוה כאבים כרוניים.  הרעה בבריאותנו הפיזית פוגעת גם במצבנו הרגשי-נפשי ובאיכות חיינו.  להיות בתנועה, בכושר גופני טוב ובמשקל תקין הם הכרחיים.  מחקרים רבים מראים שחלק קריטי של טיפול נכון בסוכרת הוא פעילות גופנית!  מלבד תרומה להרגשה כללית טובה, פעילות גופנית עוזרת לאזן את הסוכר.   תפקידי לוודא שאתם תהיו בתנועה ובכושר גופני טוב, כחלק מתהליך הריפוי והאיזון. המומחיות שלי היא בהתאמת הפעילות הגופנית ובהחזרת התנועה לחיים באופן אישי לכל אחד. אלמד אתכם כיצד לנוע בצורה נכונה כדי למנוע פציעות. בהסתמך על אבחון ושיחה אוכל לבנות תכנית אימונים מעשית ופונקציונלית עבורכם.  גם אם אתם נמנעים מפעילות גופנית בגלל פציעה או כאבים אורתופדיים, כתרפיסטית אני אחפש דרך להקל על כאבכם ולהפיק את המקסימום מהאימונים הגופניים.
אני יודעת שלא כולם אוהבים להתאמן, אבל היעדר פעילות גופנית אינה אופציה עבור סוכרתיים.  ברגע שתיכנסו לשיגרת אימונים אתם לא רק תעזרו לגופכם אלא ככל הנראה אפילו תיהנו מהתהליך!

ליצירת קשר:

טל: 052-2452225
מייל: avi0626@gmail.com